Diploma’s op Drachtster Lyceum, Singelland tevreden over uitslagen

Drachten

Tijdens een feestelijke ceremonie hebben donderdag en vrijdag 142 havo-leerlingen en 101 atheneum/gymnasium-leerlingen van Het Drachtster Lyceum hun diploma in ontvangst mogen nemen. Twaalf leerlingen slaagden zelfs cum laude.

In de tot theaterzaal omgebouwde gymzaal kregen de leerlingen na een persoonlijk woord van de mentor of teamleider hun diploma uitgereikt voor een zaal vol familie en vrienden. De techniek werd weer grotendeels verzorgd door de leerlingen van het mediateam, die ook zorgden voor een livestream. Na het officiële gedeelte stond er een hapje en drankje klaar in het Atrium van de school en werd er feestelijke getoast op het behalen van het diploma en het afsluiten van de middelbare schooltijd.

Examenresultaten

OSG Singelland is tevreden over de resultaten van de examens. Van de 748 kandidaten behaalden 705 hun diploma, dat is een slagingspercentage van 95. Op het Drachtster Lyceum slaagde 88 oprocent van de Havokandidaten en 96 procent van de Vwo’ers. Op Singelland Van Haersmasingel scoorde de afdeling BL een 100 procentsscore, terwijl de afdelingen KL (98) en TL (97) daar vlak onder bleven. Burgum scoorde slagingspercentages van 95 (TL) en 90 (Havotop) en ook Surhuisterveen kon tevereden zijn met percentages van 100 (BL), 97 (KL) en 93 (TL)

Singelland kon dit jaar tevens 15 leerlingen feliciteren omdat ze cum laude waren geslaag. De meeste daarvan slaagden aan het Vwo (8) en de Havo (4). Daarnaast waren er diploma’s met lof voo rkandidaten van VHS BL en Surhuisterveen BL en TL.

Na herexamens geslaagd

Geslaagden na het 2e tijdvak Singelland Openbare Scholengemeenschap voor pro, oom, vmbo, havo, atheneum, gymnasium en isk, met vestigingen in Drachten, Burgum en Surhuisterveen.

Singelland Van Haersmasingel, Drachten

Vmbo Economie & ondernemen kaderberoepsgerichte leerweg: Yordi Ruijgh, Burgum.

Vmbo Horeca, bakkerij & recreatie basisberoepsgerichte leerweg: Raymon Nobach.

Vmbo Horeca, bakkerij & recreatie kaderberoepsgerichte leerweg: Lotte Dusselaar, Beetsterzwaag; Stijn Veenstra.

Vmbo Media, vormgeving & ICT kaderberoepsgerichte leerweg: Ziggy Elzinga, Oudega; Maikel Veeman.

Vmbo Produceren, installeren & energie kaderberoepsgerichte leerweg: Wiebe Jeeninga, Nijega; Joran Marra, Opeinde

Vmbo Zorg & welzijn kaderberoepsgerichte leerweg: Ceccilia Aalders, Boelenslaan; Dennis Hoekstra; Philine Kalafatis; Nadien Visser.

Vmbo theoretische leerweg: Shanna Klok; Coby Leidelmeijer

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland Burgum

Vmbo theoretische leerweg: Anika de Bruin, De Westereen; Dagmar Talman, Hurdegaryp

Singelland Het Drachtster Lyceum, Drachten

Havo: ​Lars Adema, Nij Beets; Matthijs Dekens; Jesse Felen; Jacob de Haan; Diemer Hummel; Albert Kiestra; Ruben Kijlstra; Alysha Kort; Anna Kunnen, Beetsterzwaag; Hidde van Linde, Nij Beets; Laura Marinus, Surhuisterveen; Wendy Piron, Houtigehage; Rienan Poortvliet, Opende; Anna Tiba Postma; Renske Riemersma, Opeinde; Lotte Rijpkema; Nikos van der Werff.

Atheneum: ​Sherin Brim; Kyra Gebben, Boornbergum; Wouter Langman, Eastermar; Jildert Oppedijk, Siegerswoude; Gor Poghosow.

Gymnasium: ​Luisa Timmermans, Harkema; Coen van Wieringen, Beetsterzwaag

(geen woonplaats = Drachten)

Singelland VO Surhuisterveen

Vmbo bouwen wonen en interieur basisberoepsgerichte leerweg: Kevin de Boer, Drachtstercompagnie

Vmbo mobiliteit en transport kaderberoepsgerichte leerweg: Jan Aafko van der Wal

Vmbo zorg en welzijn basisberoepsgerichte leerweg: Femke van der Kooi, De Westereen

Vmbo zorg en welzijn kaderberoepsgerichte leerweg: Nine Draaijer, Twijzel

Vmbo theoretische leerweg: Jelle Brink, Opende; Mark Joan Kuipers; Thom Schievink; Bernardus Mulder, Kollumerzwaag; Gerrit Veenstra, Drachtstercompagnie

(geen woonplaats = Surhuisterveen)

Singelland De Venen (praktijkonderwijs), Drachten

Autotechnicus niv.1: Gerard Mulder, Buitenpost; Mergim Muslija; Christian Wagemans, Waskemeer.

Autotechnicus niv.2: Gerrit Haarsma, Nijega; Rinus van der Wal, Garyp.

Autotechnicus niv.3: Robbie Nagel.

Basisveiligheid VCA: Gerard Mulder, Buitenpost; Mergim Muslija; Christian Wagemans, Waskemeer.

Engels KSE1/Op weg naar 1F: Nienke de Boer, Houtigehage; Ceylan Çakir, Oosterwolde; Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Esmee van der Kaap, Haulerwijk; Angelina Meijer; Allard Postma; Berber van Veen, Nij Beets; Douwe Wuring, Oosterwolde Engels KSE2/1F: Lisa Feenstra, Gorredijk; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide.

Keukenassistent niv.1: Jeffrey Derks; Mike Hoogenberg, Oosterwolde.

Lasverklaring TIG1: Gerrit Haarsma, Nijega.

Lasverklaring MAG1: Demoz Fiseha Abraha; Gerrit Haarsma, Nijega.

Nederlands KSE1/Op weg naar 1F: Nienke de Boer, Houtigehage; Damantha Brander, Beetsterzwaag; Ceylan Çakir, Oosterwolde; Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Hawa Ibrahim, Burgum; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Angelina Meijer; Gerard Mulder, Buitenpost; Tessa Nijdam; Michel Roskammer, Kornhorn; Lianne Spronk; Christian Wagemans, Waskemeer; Douwe Wuring, Oosterwolde.

Nederlands KSE2/1F: Daniëlle Apperloo, Oosterwolde; Tanja Cazemier, Waskemeer; Lisa Feenstra, Gorredijk; Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Esmee van der Kaap, Haulerwijk; Allard Postma; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide; Berber van Veen, Nij Beets.

Pro Veilig Werken: Justin Braam, Siegerswoude; Tim Dekker, Oosterwolde; Brenda Martins Barros; Bianca Stoelwinder, Drogeham; Ruerd Veenstra, Bakkeveen; Wilco de Vries, Langezwaag; Ilse van Wenum.

Rekenen KSE1/Op weg naar 1F: Rik Aans, Ureterp; Sakhr Alrazouk; Daniëlle Apperloo, Oosterwolde; Nienke de Boer, Houtigehage; Ruben van den Bosch; Justin Braam, Siegerswoude; Damantha Brander, Beetsterzwaag; Tanja Cazemier, Waskemeer; Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Lisa Feenstra, Gorredijk; Robin Gort; Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Thérèse Jansen; Michael de Jong; Esmee van der Kaap, Haulerwijk; Gerard Mulder, Buitenpost; Belinda Ndlovu; Danilo Stoop; Berber van Veen, Nij Beets; Christian Wagemans, Waskemeer; Regina van der Wal, Kootstertille; Arjen Westra, Sumar; Douwe Wuring, Oosterwolde

Rekenen KSE2/1F: Mike Hoogenberg, Oosterwolde; Allard Postma; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide.

Veiligheidscertificaat EPT/Stapelaar: Christian Wagemans, Waskemeer.

Veiligheidscertificaat Reachtruck: Christian Wagemans, Waskemeer.

Veiligheidscertificaat Vorkheftruck: Christian Wagemans, Waskemeer.

Werken in de keuken SVA1: Damantha Brander, Beetsterzwaag; Ceylan Çakir, Oosterwolde; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Anouk Liewes, Doezum; Angelina Meijer; Michel Roskammer, Kornhorn; Lianne Spronk; Anouk Terpstra; Anne Mare Tolman; Douwe Wuring, Oosterwolde.

Werken in de schoonmaak-traditioneel SVA1: Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Thérèse Jansen; Egberdine de Jong, Oosterwolde; Tessa Nijdam.

Werken in de winkel: Kimberly Bekkema, Kootstertille; Damantha Brander, Beetsterzwaag; Priscilla Ekhart, Surhuisterveen; Remco Hoekstra; Anouk Liewes, Doezum; Angelina Meijer; Tessa Nijdam; Fokke Numan; Samantha Pranger; Michel Roskammer, Kornhorn; Lianne Spronk; Anouk Terpstra; Anne Mare Tolman; Bouke Vaatstra, Twijzelerheide.

Uitstroom naar arbeid: Fatima El-Shafei, Drogeham; Hawa Ibrahim, Burgum; Jelle Hiemstra, Burgum; Jaap van der Leij, Eastermar; Bjürn Ruimveld, Boelenslaan; Rinus van der Wal, Garyp; Melanie Woudstra, Houtigehage.

Toegelaten tot het MBO ENTREE: Frank Haan, Bakkeveen; Jordan Rezelman, Drachtstercompagnie.

Toegelaten tot het MBO ENTREE/BBL: Tanja Cazemier, Waskemeer.

(geen woonplaats = Drachten)