Fractievoorzitter Halbe Zijlstra (VVD) bezoekt Ooststellingwerf

Opsterland-Ooststellingwerf -  VVD-fractievoorzitter Halbe Zijlstra brengt op 3 oktober een werkbezoek aan Ooststellingwerf. Hij bezoekt de lokale afdelingen van Oost- en Weststellingwerf en spreekt op een grote ondernemersbijeenkomst. 

,,Een enorme opsteker voor onze gemeente en ook voor onze lokale afdeling”, aldus fractievoorzitter Sietse Derks. ,,We zijn heel erg trots dat Halbe Zijlstra tijd heeft willen vrijmaken in zijn drukke agenda." Kroon op het werk Dat Zijlstra juist nu naar Ooststellingwerf op werkbezoek gaat is een kroon op het werk van de afdeling, vindt de VVD Ooststellingwerf. Zo heeft de fractie opnieuw zitting genomen in de coalitie met OoststellingwerfsBelang en CDA. Ook slaagde de afdeling er in om Jan Huitema uit Makkinga met voorkeurstemmen in Brussel te krijgen. ,,VVD Ooststellingwerf leeft”, aldus Peter Schoute, de nieuwe voorzitter van de afdeling. ,,We merken dat ook aan het aantal nieuwe leden dat zich dit jaar al heeft aangemeld." Persoonlijk kennismaken ,,Toen burgemeester Oosterman ons vroeg of wij Halbe naar de gemeente konden krijgen hebben we wel even achter onze oren gekrabbeld”, aldus Derks. ,,Maar de gelegenheid is natuurlijk geweldig. Ooststellingwerf bruist van de ambitie en dat is goed zichtbaar in ons coalitie akkoord. Wat is er mooier voor onze ondernemers dat ze persoonlijk kennis kunnen maken met oud streekgenoot Halbe Zijlstra op een bijeenkomst die onze gemeente speciaal voor hen organiseert."